









4 549 ₴
Намет Tramp Lite Camp 3 sand UTLT-007 – це ідеальний вибір для тих, хто цінує затишок і комфорт під час активного відпочинку. З його допомогою ви зможете легко організувати ночівлю на природі, насолоджуючись атмосферою кемпінгу, полювання або риболовлі. Легкий і міцний каркас забезпечить надійність і захист від несприятливих погодних умов.
Уявіть, як ви проводите вікенд на природі з друзями, насолоджуючись свіжим повітрям і вечірніми посиденьками біля вогнища, поки надійний Tramp Lite Camp 3 захищає вас від негоди. Або, можливо, ви плануєте довгоочікуваний похід у гори з комфортом і легкістю – у цьому випадку, цей намет стане вашим незамінним супутником.
Купуючи намет Tramp Lite Camp 3 в нашому інтернет-магазині, ви отримуєте якість і надійність за привабливою ціною. Ми забезпечуємо швидку доставку і гарантії на продукцію, що дозволить вам без зайвих турбот вирушити у ваше наступне пригода.
| Основні | |
|---|---|
| Сезон | Літо |
| Користувальницькі характеристики | |
| karkas | Фіберглас 7,9 мм |
| kolichestvoMest | 3 |
| materialKarkasu | Фіберглас |
| naznachenie | Кемпінг, Мисливство та риболовля, Піший та гірський туризм |
| raspolozhenieKarkasa | Внутрішнє |
| sezonnost | весна - літо - осінь |
| ves | 4,1 кг |
| vesPalatki | 4-5 кг |
| vmestimost | 3 |
| vodonepronicaemostDna | 10000 мм у ст |
| vodonepronicaemostTenta | 4000 мм у ст |
| Кратність в коробці | 4 |