



10 413 ₴
Куртка Mountain Equipment Shelterstone Women's Jacket - це ідеальний вибір для альпіністів та скелелазів, що забезпечує тепло та комфорт навіть у найсуворіших погодних умовах. Завдяки сучасним технологіям та міцним матеріалам, вона стане надійним захистом в умовах активного відпочинку — будь то альпінізм, катання на лижах або довгі походи.
Уявіть, що ви находитесь на вершині гори, і різкий холодний вітер починає дути. Ви одягаєте куртку Mountain Equipment Shelterstone, і миттєво відчуваєте, як тепло огортає вас, дозволяючи продовжувати підйом з комфортом. Або ж ви на лижах у засніженому лісі — ваша куртка захищає від вологи та вітру, забезпечуючи необхідну свободу рухів.
Куртка Mountain Equipment Shelterstone Women's Jacket стане вашим надійним супутником для активного відпочинку та пригод на свіжому повітрі. Більше того, її можна замовити в нашому інтернет-магазині з доставкою по всій країні, щоб ви могли насолоджуватися якістю та комфортом прямо з порога вашого дому.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mountain Equipment |
| Країна виробник | Великобританія |
| Вид виробу | Куртка |
| Стать | Жіноча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній матеріал | DRILITE® Loft 40D |
| Внутрішній матеріал | 20D /37 g 100% Recycled Polyamide |
| Водонепроникність | 1200mm |
| Дихальність | MVTR: 6000g m2 24h-1 |
| Капюшон | Да |
| Кишені | 4 |
| Категорія товару | Утеплені |
| Матеріал утеплювача | Polarloft® 115g/m² 100% Recycled Polyester |
| Розмір | 16" |
| Розмір Розмірна сітка Mountain Equipment | 16 |
| Країна реєстрації бренда | Великобританія |
| Тип застежки | Молния YKK |
| Усереднена вага, г | 560 |
| Колір | Stellar/Majolica |