








970 ₴
Стілець BRS-Y03B має спинку середньої висоти, яка повторює вигин спини для максимальної підтримки та розслаблення. Розміри конструкції становлять 91 х 11.5 х 11.5 см у складеному положенні, що спрощує транспортування.
Каркас зі сталевих труб відрізняється підвищеною твердістю та витримує навантаження до 120 кг. Розміри стільця у встановленому положенні сягають 41 х 44 х 76 см.
Сидіння та спинка пошиті з тканини Оксфорд 600D. Це синтетичний матеріал з особливо щільним переплетенням ниток, що зводить до мінімуму ризик появи зачіпок та розривів під час експлуатації. Тканина також має дихаючі властивості, запобігаючи випріванню шкіри в спекотну погоду.
Збоку та в спинці є кишені для зберігання дрібних предметів, які хочеться тримати під рукою. На ніжках є нековзні насадки для стійкості конструкції у разі встановлення на піску або м'якому ґрунті.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRS |
| Вага | 2 кг |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал | Оксфорд 600D, сталь |
| Розмір | 41 х 44 х 76 см |
| Розмір в складеному стані | 91 х 11.5 х 11.5 см |
| Тип | Стільці |
| Тип товару | Меблі для кемпінгу |