








2 697,87 ₴
Газова стійка для сидіння в човен, катер і яхту WAVERIDER змінної висоти 340 mm – 450 mm MA 774-1 – це ідеальне рішення для тих, хто шукає функціональність, комфорт і надійність. Завдяки газліфт-системі, вона дозволяє швидко регулювати висоту сидіння, що робить ваш час на воді максимально комфортним. Ця модель відмінно підходить як для швидкісних човнів, так і для катерів, забезпечуючи надійність і безпеку під час водних подорожей.
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Сидіння |
| Комплектація | Картонна упаковка 1 шт., платформа під сидіння 1 шт., стійка з основою 1 шт. |
| Застосування | Стійка для сидіння в човен, стійка для сидіння в катер |
| Гарантія, місяців | 12 |
| Переваги | Підходить для швидкісних човнів і катерів, система газліфт дає можливість швидко відрегулювати висоту стійки |
| Загальна висота стійки, мм | 340-450 |
| Метод монтажу | Накладний |
| Діаметр труби, мм | 75 |
Газова стійка MA 774-1 має безліч переваг, які роблять її відмінним вибором для власників човнів і катерів. В першу чергу, це можливість швидкої регулювання висоти від 340 до 450 mm, що дозволяє користувачу вибрати найбільш зручне положення для сидіння. Це особливо важливо в умовах, коли необхідно швидко адаптуватися до різних ситуацій на воді, наприклад, при зміні положення тіла або виборі найбільш зручного кута огляду. Крім того, стійка виконана з якісних матеріалів, що забезпечує довговічність і стійкість до дії води та сонячного світла.
Уявіть собі ранкову подорож спокійною рікою у вашому новому човні. Ви легко встановлюєте газову стійку на бажану висоту, забезпечуючи ідеальний огляд і комфорт під час риболовлі з друзями. А можливо, ви плануєте денний виїзд на катері з родиною. Завдяки газліфт-системі, кожен може відрегулювати своє сидіння до зручної висоти, що робить ваш час на воді ще більш приємним.
Ви можете купити газову стійку для сидіння WAVERIDER в нашому інтернет-магазині за конкурентоспроможною ціною. Ми пропонуємо швидку доставку, так що ви зможете встановити її на своєму катері або човні в найкоротші терміни. Читайте відгуки задоволених клієнтів, щоб впевнитися у високій якості нашої продукції і переконатися, що вибір газової стійки MA 774-1 стане відмінним доповненням до вашого обладнання для відпочинку на воді.
Газова стійка для сидіння в човен, катер і яхту WAVERIDER змінної висоти 340 mm – 450 mm MA 774-1 – це надійний і функціональний аксесуар, який робить ваше перебування на воді максимально комфортним. З її допомогою ви легко зможете регулювати висоту сидіння, що забезпечить ідеальне положення для управління човном або просто насолоди пейзажем. Замовте цю стійку в нашому інтернет-магазині і зробіть ваші водні пригоди ще більш приємними!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OceanSouth |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Тип | Сидіння |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, місяців | 12 |
| Діаметр труби, мм | 75 |
| Переваги | підходить для швидкісних човнів і катерів, система газліфт дає змогу швидко відрегулювати висоту стійки |
| Комплектація | картонна упаковка 1 шт., платформа під сидіння 1 шт., стійка з основою 1 шт. |
| Метод монтажа | накладний |
| Загальна висота стійки, мм | 340-450 |
| Застосування | стійка для сидіння в човен, стійка для сидіння в катер |
| Регулювання висоти | газліфт |