





4 175,13 ₴
Гребний Винт для човнового мотора Mercury 10.1×13 48-19640A40 SOLAS — це надійний та високоякісний алюмінієвий вінт, призначений для використання з моторами Mercury та Mariner. Міцний та довговічний, цей вінт забезпечить відмінну маневреність та продуктивність вашого судна на воді.
Серед характеристик цього вінта варто відзначити його універсальність та сумісність з різними моделями човнових моторов від Mercury, що робить його ідеальним вибором для більшості власників човнів.
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Застосування | Вінт для мотора Mariner, вінт для мотора Mercury |
| Потужність мотора, л.с. | 18, 20, 25, 9.9 |
| Діаметр вінта, дюйми | 10.1 |
| Кількість лопастей, шт. | 3 |
| Оригінальний номер вінта (OEM) | 1211-101-13 |
| Тактність мотора | 2-тактний, 4-тактний |
| Крок вінта, дюйми | 13 |
| Кількість шліців, шт. | 10 |
Гребний вінт Mercury 10.1×13 48-19640A40 SOLAS підходить для встановлення на різні моделі човнових моторов: 2-тактні та 4-тактні. Він відмінно підходить для моделей потужністю 18, 20 та 25 л.с. Зокрема, його можна використовувати з моторами Mercury, випущеними в період з 1980 по 2005 рік. Цей вінт рекомендовано для наступних моделей:
Однією з ключових переваг гребного вінта Mercury 10.1×13 є його висока якість виготовлення. Вінти SOLAS відомі своєю міцністю та надійністю, що забезпечує стабільну роботу навіть в складних умовах. Виготовлений з алюмінію, цей вінт має легку вагу та високу міцність, що дозволяє йому витримувати великі навантаження на воді.
Крім того, цей вінт має оптимальний крок і діаметр, що дозволяє досягти хорошої тяги та маневреності вашого судна. Якщо ви шукаєте ідеальне рішення для поліпшення продуктивності вашого човнового мотора, то гребний вінт Mercury є відмінним варіантом, який не можна упустити.
Уявіть собі, як ви вирушаєте в захоплюючу подорож на своєму катері, знаючи, що хороший вінт допоможе вам легко маневрувати та досягати максимальної швидкості. З гребним вінтом Mercury 10.1×13 ви зможете впевнено плавати як в спокійних водах, так і в умовах легкої хвилі. Крім того, цей вінт чудово справляється з завданнями, що вимагають швидкої реакції, наприклад, при ловлі риби або під час змагань.
З вінтом Mercury 10.1×13 ви будете впевнені в його надійності та здатності покращити ваші враження на воді, що робить його відмінним вибором для активного відпочинку та риболовлі.
Ви можете купити гребний вінт Mercury 10.1×13 48-19640A40 SOLAS в нашому інтернет-магазині за доступною ціною. Швидка доставка та широкий асортимент гарантують, що ви зможете вибрати саме той вінт, який вам потрібен. Не забувайте також ознайомитися з відгуками інших покупців, щоб бути впевненими у своєму виборі.
Приєднуйтесь до числа щасливих власників човнів і дайте вашому мотору те, що він заслуговує — якісний гребний вінт Mercury 10.1×13 SOLAS, який забезпечить вам незабутні враження та радість від кожної нової подорожі!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Solas |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | гвинт для двигуна Mariner, гвинт для мотора Mercury |
| Крок гвинта, дюйми | 13 |
| Потужність двигуна, л. с. | 18, 20, 25, 9.9 |
| Діаметр гвинта, дюйми | 10.1 |
| Оригінальний номер гвинта (OEM) | 1211-101-13 |
| Mercury/ | 18 HP (Mercury) 1980-1985, 20 HP (2 тактний Mercury) 1986-2002, 25 HP (2 тактний Mariner), 9.9, 15 HP (4 тактний Big Foot/Sail) 1999-2005 |
| Тактність мотора | 2 тактний, 4 тактний |
| Кількість шліць, шт. | 10 |
| Кількість лопатей, шт. | 3 |