
354 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
Заглушка кінцева 22/25 мм нержавіюча сталь Osculati (22 мм) – це високоякісний продукт, призначений для використання в тентових конструкціях. Виготовлена з нержавіючої сталі AISI 316 з дзеркальним поліруванням, вона забезпечує надійний захист і завершення труб діаметром 22 мм. Цей кінцевик стане чудовим рішенням для будь-якого проекту, яке вимагає надійного та естетично привабливого завершення тентових труб.
Заглушка кінцева ідеально підходить для труб, призначених для монтажу тентів та інших конструкцій, забезпечуючи довговічність і стійкість до корозії. Ви можете замовити її в нашому інтернет-магазині, де також доступні різні варіанти виробів подібного типу.
**Технічні характеристики**| Артикул | Діаметр труби, мм |
| 46.661.01 | 22 |
| 46.861.03 | 25 |
Заглушка кінцева від Osculati – це не просто аксесуар, а важливий елемент, який допомагає ефективно завершити монтаж конструкції. Вона використовується як наконечник для тентових труб, дозволяючи уникнути пошкоджень і забезпечити акуратний зовнішній вигляд. Завдяки своєму якісному матеріалу, заглушка може використовуватися в різних умовах, включаючи зони з високою вологістю.
Виготовлена з нержавіючої сталі AISI 316, ця заглушка відрізняється високою стійкістю до корозії, що робить її чудовим вибором для використання на відкритому повітрі. Дзеркальне полірування надає виробу привабливий зовнішній вигляд, що є додатковою перевагою при створенні естетично завершених конструкцій.
**Сценарії використання**Уявіть, як ви встановлюєте нову тентову конструкцію на вашій заміській ділянці. Після монтажу труб, додавання заглушок на їх кінці завершить проект, надаючи йому завершений та професійний вигляд. Також заглушка може бути використана в яхтовій справі, де естетика та надійність мають першочергове значення.
Крім того, заглушка чудово підходить для використання в промислових умовах, де потрібно захищати відкриті кінці труб. Це дозволяє уникнути травм і негативних наслідків від контакту з гострими краями.
**Чому варто купити заглушку кінцеву 22/25 мм нержавіюча сталь Osculati (22 мм)**Звертаючись до нашого інтернет-магазину, ви можете не лише замовити заглушку, але й отримати її за вигідною ціною з швидкою доставкою. Сотні позитивних відгуків задоволених клієнтів підтверджують високу якість і надійність цієї моделі.
Якщо ви шукаєте надійний і якісний елемент для завершення ваших тентових конструкцій, то заглушка кінцева від Osculati – це те, що вам потрібно. Ми впевнені, що, придбавши цей товар, ви залишитеся задоволені своїм вибором.
Заглушка кінцева 22/25 мм нержавіюча сталь Osculati (22 мм) – це ідеальне рішення для захисного завершення тентових труб. Висока якість матеріалів, стильний дизайн і багатофункціональність роблять її незамінним елементом у різних проектах. Не впустіть можливість зробити свій вибір на користь надійного і довговічного продукту, який вирішить ваші завдання якісно і швидко.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Osculati |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна походження | Італія |
| Основні | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |