-15%








5 645 ₴
4 798 ₴
Палатка Grand Canyon Cardova 1 — це ідеальне рішення для активних мандрівників, які цінують швидкість установки та комфорт. Всього одна дуга каркаса дозволяє швидко розгорнути палатку, що особливо важливо в непередбачувану погоду. Легкість і достатній простір роблять її підходящою як для двох осіб з мінімальним спорядженням, так і для одного користувача з великою кількістю обладнання.
Уявіть собі, як ви з друзями перебуваєте в горах, коли раптом починається дощ. З палаткою Grand Canyon Cardova 1 ви зможете швидко її встановити і продовжити насолоджуватися природою, не турбуючись про своє спорядження. Або ви подорожуєте наодинці і хочете мати достатньо місця для відпочинку та зберігання своїх речей — ця палатка надасть вам все необхідне.
Купуючи палатку Grand Canyon Cardova 1, ви отримуєте надійного супутника для своїх пригод. Її легкість, висока ступінь захисту від вологи і продумана конструкція роблять її вигідним вибором. Замовте палатку в нашому інтернет-магазині і насолоджуйтеся моментами на природі!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Canyon |
| Країна виробник | Данія |
| Колір | Оливковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2.29 |
| Вага в пакованні, кг. | 2.70 |
| Місткість | Двомісні |
| Внутрішній намет | Mosquito Net — москітна сітка |
| Водонепроникність, мм | 4000 |
| Габарити | 2700х1650х1150 / 2550х1450х1100 мм |
| Габарити паковання | 594x140x140 мм |
| Гарантійний термін, міс | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Зовнішній тент "Внутрішній намет" "Карка" кілолички" Відтяжки | Чехол |
| Конструкція | Двошарові |
| Матеріал каркасу | Фіберглас |
| Призначення | Велотуризм | Водний туризм | Для трекінгу | Для хайкінгу | Трекінгові | тураизм |
| Наявність | В наявності |
| Зовнішній тент | Polyester 68D 190T PU DWR, 3000 мм в.ст. |
| Особливості | Два великі вентиляційні клапани; Висока стеля; Збільшена довжина намету; Гарна вентиляція внутрішнього намету; Усередині намету передбачені окремі кишені для дрібних речей; |
| Стать | Polyethylene PU, 4000 мм в.ст. |
| Сезон | Трисезонні |
| Країна реєстрації бренда | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Палатки |
| Паковання | Чохол із ручкою |
| Форма | Тунель |
| Ціна | 4301 |