

2 115 ₴
Настінні годинники Technoline 634911 Metal Silver — це поєднання сучасного дизайну та високої функціональності. Їх корпус і циферблат виконані з шліфованого алюмінію, що не лише надає їм стильний зовнішній вигляд, але й забезпечує довговічність. Широкі стрілки та великі цифри дозволяють легко зчитувати час, що робить ці годинники ідеальним доповненням до будь-якого інтер'єру.
Ці годинники можуть стати вдалим вибором як для дому, так і для офісу. Уявіть собі, як вони елегантно виглядатимуть на стіні вашого кабінету, надаючи йому стиль та сучасність, або як прекрасно вони впишуться в затишний інтер'єр вашої вітальні, забезпечуючи точний час і створюючи комфортну атмосферу.
Годинники Technoline 634911 Metal Silver — це не лише функціональний предмет, але й стильний аксесуар, який прикрасить будь-яке приміщення. В нашому інтернет-магазині ви можете замовити їх з доставкою, а відгуки покупців підтвердять високу якість і надійність даного товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Technoline |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір циферблату | Сріблястий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.210 |
| Вага в пакованні, кг. | 1.340 |
| Різновид циферблата | Арабські цифри |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Гарантія | 12 мес. |
| Індикація | Минуті, Годинник |
| Колір циферблата | Сріблястий |
| Комплект постачання | Годинник; Батарейки АA (R06) 1.5V х 1 шт; Інструкція українською мовою; |
| Механізм | Кварцовий |
| Призначення | У вітальню | В офіс "Універсальні" |
| Розміри | 400 х 400 х 35 мм |
| Розміри в пакованні | 415 х 415 х 50 мм |
| Розміри циферблата | 345 x 345 мм |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Годинник настінний |
| Тип циферблата | Стрелочний |
| Точність ходу | +/- 1 хв/міс |
| Форма корпусу | Кругла |
| Формат часу | 12 год |
| Функції | Годинник |
| Колір | Сріблястий |
| Штрихкод | 8717794766150 |