



2 820 ₴
Годинники Technoline WS8006 – це стильний і функціональний пристрій для вашого інтер'єру. З чітким розподілом дисплея, що дозволяє швидко зчитувати час, температуру та вологість, вони стануть відмінним помічником у вашому домі або офісі. Автоматична синхронізація по радіосигналу DCF77 гарантує точність до однієї секунди в мільйон років.
Уявіть собі, як ви встаєте вранці, а ваші нові настінні годинники Technoline WS8006 вже показують точний час і прогноз погоди у вашому домі. В інший раз мало часу перед важливою зустріччю? Всього один погляд на годинники, і ви миттєво знаєте, скільки у вас залишилося часу. Ці годинники допоможуть вам завжди бути в курсі!
Ці годинники прекрасно підійдуть для будь-якого інтер'єру, будь то вітальня, кухня чи офіс. Їх елегантний зовнішній вигляд і функціональність роблять Technoline WS8006 відмінним вибором для тих, хто цінує стиль і точність. Переконайтеся у високій якості та надійності, замовивши їх прямо зараз у нашому інтернет-магазині, і насолоджуйтеся швидкою доставкою!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Technoline |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.525 |
| Вага в пакованні, кг. | 0.675 |
| Різновид циферблата | Арабські цифри |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Гарантія | 12 мес. |
| Індикація | Дата, День тижня, Місяць, Минуті, Секунди, Температура, Фази місяця, Годинник |
| Комплект постачання | Годинник; Батарейки АA (R06) 1.5V х 2 шт; Інструкція українською мовою; |
| Механізм | Електронний |
| Призначення | У вітальню | В дитячу кухню | В офіс | У спальню | Універсальні |
| Розміри | 280 х 250 х 35 мм |
| Розміри в пакованні | 293 х 259 х 44 мм |
| Розміри циферблата | 170 x 138 мм |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Годинник настінний | Чотини настільний |
| Тип циферблата | Електронний |
| Точність ходу | +/- 1 сек в 1 млн років |
| Форма корпусу | Прямокутна |
| Формат часу | 12/24 год |
| Функції | Будильник, Гігрометр, Календар, Термометр, Годинник |
| Колір | Сріблястий |
| Колір циферблата | Монохромний |
| Штрихкод | 4029665080062 |