

1 125 ₴
Годинники Technoline Modell DG представляють собою ідеальне поєднання класичного дизайну та сучасного функціоналу. Оснащені механічним будильником і кварцовим механізмом, вони забезпечують точність ходу та комфорт у використанні. Їх контрастний білий циферблат з чорними стрілками дозволяє легко зчитувати час з будь-якої відстані.
Уявіть собі, як ці стильні годинники завжди будуть на вашому столі, підкреслюючи вашу елегантність і практичність. Ідеальні для пробудження, ви можете легко налаштувати будильник, щоб не проспати важливі справи, а їх механізм гарантує точний час, який ви зможете контролювати з будь-якої відстані. Ввечері точкова підсвітка допоможе вам без труднощів визначити час, не встаючи з ліжка.
Купіть годинники Technoline Modell DG в нашому інтернет-магазині та оцініть їх якість і функціональність! Ми пропонуємо швидку доставку та якісне обслуговування, щоб кожен клієнт залишився задоволений покупкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Technoline |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір циферблату | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.170 |
| Вага в пакованні, кг. | 0.230 |
| Різновид циферблата | Арабські цифри |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Гарантія | 12 мес. |
| Індикація | Минуті, Секунди, Годинник |
| Колір циферблата | Білий |
| Комплект постачання | Годинник; Батарейка AA (R06) 1.5V х 1 шт; Інструкція українською мовою; |
| Механізм | Кварцовий |
| Призначення | У вітальню | В офіс | У спальню | Універсальні |
| Розміри | 137 х 91 х 60 мм |
| Розміри в пакованні | 145 х 105 х 75 мм |
| Розміри циферблата | 77 x 77 мм |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Годинник настільний |
| Тип циферблата | Стрелочний |
| Точність ходу | +/- 1 хв на місяць |
| Форма корпусу | Кругла |
| Формат часу | 12 год |
| Функції | Будильник, Годинник |
| Колір | Синій |
| Штрихкод | 4029665100135 |