

1 395 ₴
Годинники Technoline Modell F Black/Cooper - це елегантний настільний будильник, який поєднує в собі стильний дизайн і функціональність. Чорний корпус годинників зі стрілками золотого кольору та цифрами створює витончений і сучасний вигляд, що привертає увагу. Завдяки кварцовому безшумному годинниковому механізму, Technoline Modell F надзвичайно точні та надійні. Будильник з функцією відстрочки сигналу (snooze) дозволяє вам налаштувати будильник на потрібний час і при необхідності натиснути кнопку snooze для додаткових хвилин сну. Підсвітка циферблата забезпечує зручність перегляду часу навіть у темряві.
Уявіть собі, як зручно буде прокидатися під звук будильника Technoline Modell F у вашій спальні. Ці годинники ідеально впишуться в будь-який інтер'єр і стануть стильним акцентом на вашому столі в офісі. Завдяки функції snooze, ви зможете трохи продовжити свій сон, не втрачаючи при цьому точності в розпорядку дня.
Інтернет-магазин пропонує унікальну можливість замовити настільні годинники Technoline Modell F Black/Cooper з доставкою прямо до вас. Не втрачайте шанс купити цей стильний і функціональний будильник, який викличе захоплені відгуки ваших гостей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Technoline |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір циферблату | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.170 |
| Вага в пакованні, кг. | 0.205 |
| Різновид циферблата | Арабські цифри |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Гарантія | 12 мес. |
| Індикація | Минуті, Секунди, Годинник |
| Колір циферблата | Чорний |
| Комплект постачання | Годинник; Батарейка AA (R06) 1.5V х 1 шт; Інструкція українською мовою; |
| Механізм | Кварцовий |
| Призначення | У вітальню | В дитячу кухню | В офіс | У спальню | Універсальні |
| Розміри | 121 х 121 х 42 мм |
| Розміри в пакованні | 115 х 112 х 73 мм |
| Розміри циферблата | 108 x 108 мм |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Годинник настільний |
| Тип циферблата | Стрелочний |
| Точність ходу | +/- 1 хв на місяць |
| Форма корпусу | Кругла |
| Формат часу | 12 год |
| Функції | Будильник, Годинник |
| Колір | Чорний |
| Штрихкод | 4029665100128 |