

990 ₴
Настінні годинники Technoline WT7525 сірого кольору — це ідеальне рішення для тих, хто цінує стиль і функціональність. Їх стриманий дизайн і високоякісний кварцовий механізм забезпечують точність і довговічність, що робить їх відмінним доповненням будь-якого інтер'єру. Ці годинники не тільки підкреслять естетику приміщення, але й подарують вам комфорт завдяки безшумному механізму.
Годинники Technoline WT7525 відмінно підійдуть для використання в будь-якій кімнаті. Уявіть, як вони прикрашають вашу кухню, створюючи атмосферу затишку під час сімейних сніданків. Або поставте їх у спальні, щоб завжди бути в курсі часу, не порушуючи спокій завдяки безшумному механізму.
Наш інтернет-магазин пропонує вам купити годинники Technoline WT7525 Grey за вигідною ціною, з швидкою доставкою та гарантією якості. Ми впевнені, що відгуки наших клієнтів підтвердять високу якість і практичність цього товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Technoline |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір циферблату | Сірий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.400 |
| Вага в пакованні, кг. | 0.490 |
| Різновид циферблата | Арабські цифри |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Гарантія | 12 мес. |
| Індикація | Минуті, Секунди, Годинник |
| Колір циферблата | Сірий |
| Комплект постачання | Годинник; Батарейка АA (R06) 1.5V х 1 шт; Інструкція українською мовою; |
| Механізм | Кварцовий |
| Призначення | У вітальню кухню | В офіс | У спальню | Універсальні |
| Розміри | 250 х 250 х 40 мм |
| Розміри в пакованні | 260 х 260 х 48 мм |
| Розміри циферблата | 240 x 240 мм |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Годинник настінний |
| Тип циферблата | Стрелочний |
| Точність ходу | +/- 1 хв/міс |
| Форма корпусу | Кругла |
| Формат часу | 12 год |
| Функції | Годинник |
| Колір | Сірий |
| Штрихкод | 4029665075259 |