









22 907 ₴
Палатка Grand Canyon Atlanta 4 – це ідеальне рішення для відпочинку на природі, що об'єднує дві окремі внутрішні палатки, кожна з яких призначена для двох осіб. Модель надасть комфорт і простір як для сімей з дітьми, так і для компанії друзів. Міцні матеріали та продумані деталі конструкції забезпечують захист від дощу та вітру, а також зручність у використанні.
Уявіть собі, як ви з родиною відпочиваєте на природі, насолоджуючись довгоочікуваними моментами в зручній та просторій палатці Grand Canyon Atlanta 4. З нею можна не боятися дощу під час установки, завдяки зовнішньому каркасу, який захистить внутрішні палатки. Також, завдяки великому тамбуру, ви зможете зберігати всі свої речі в сухості та порядку.
Завдяки якісним матеріалам і продуманій конструкції, палатка відрізняється високою стійкістю до несприятливих погодних умов. Обираючи Grand Canyon Atlanta 4, ви отримуєте надійного супутника для кемпінгу, який забезпечить комфорт і захист у будь-яких умовах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Canyon |
| Країна виробник | Данія |
| Колір | Бежевий |
| Призначення | Кемпінгові |
| Форма | Півсфера |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 10.10 |
| Вага в пакованні, кг. | 12 |
| Місткість | Чотиримісні |
| Внутрішній намет | Polyester 70D 185T DWR |
| Водонепроникність, мм | 4000 |
| Габарити | 5000х2300х2050 / 1400х2150х1450 мм / 1400х2150х1450 мм |
| Габарити паковання | 740x230х230 мм |
| Гарантійний термін, міс | 24 |
| Гарантія | 24 мес. |
| Комплектація | Зовнішній тент "Внутрішній намет" "Карка" кілолички" Відтяжки "Пол тамбура"Чехол |
| Конструкція | Двошарові |
| Матеріал каркасу | Фіберглас |
| Наявність | В наявності |
| Зовнішній тент | Polyester 68D 190T PU DWR, 3000 мм в.ст. |
| Особливості | Два окремі внутрішні намети; Збільшена ширина спального місця; Знімна підлога тамбура; Заслінка москітної сітки дверцят на блискавці; Два прозорі вікна; Навіси над входом; |
| Стать | Polyethylene PU, 4000 мм в.ст. |
| Сезон | Трисезонні |
| Країна реєстрації бренда | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Палатки |
| Паковання | Чохол із ручкою |
| Ціна | 17453 |