









2 292 ₴
Штатив Vanguard Vesta TT1 White Pearl - це ідеальне рішення для любителів мобільної зйомки, стрімінгу та селфі. Компактний і легкий, цей штатив забезпечить стабільність і надійність при використанні з вашими пристроями, будь то смартфони чи легкі камери. У комплект входять адаптер для смартфона та Bluetooth пульт ДУ, що робить його зручним для будь-яких завдань.
Штатив Vanguard Vesta TT1 White Pearl відмінно підійде для різних сценаріїв використання. Наприклад, вам потрібно зробити якісне селфі на фоні чудового пейзажу під час поїздки - досить встановити смартфон на штатив і скористатися пультом ДУ. Або у вас запланована відеозапис інтерв'ю на заході - за допомогою унікальної функції розкриття ніжок і стійкості штатива це буде легко і зручно.
Переваги штатива не залишають нікого байдужим. Ергономічна конструкція, стильний дизайн і зручні функції роблять його ідеальним вибором для відеоблогерів, фотографів та всіх, хто цінує якість і зручність у своїх зйомках.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vanguard |
| Країна виробник | США |
| Основні | |
| Тип головки | Кульова |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Тип | Головка |
| Кількість секцій | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.15 |
| Гарантійний термін, міс | 24 |
| Призначення | Відеознімання | Для подорожей | Повсякденне використання | Спортивна стрільба | Фотоснімання |
| Гарантія | 24 мес. |
| Наявність | В наявності |
| Ціна | 2292 |
| Додаткові характеристики | Унікальна функція розкриття ніжок; Протиковзні гумові накладки на ніжках; |
| Максимальна висота знімання | 11.5 см |
| Вага в пакованні, кг. | 0.28 |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Довжина в складеному стані | 185 мм |
| Мінімальна висота знімання | 11.5 см |
| Сумісність | Підзорна труба, Смартфон, Фотокамера |
| Розміри паковання | 212x131x51 мм |
| Розміри в складеному стані | 185x50x45 мм |
| Країна-виробник товару | М'янма |
| У комплекті | Адаптер для смартфона, Пульт ДК для смартфона, Штативна головка |
| Діаметр ніжок, мм | 20 |
| Максимальне навантаження, кг | 2 |