







840 ₴
Модель 9211-GJ від SRM призначена для повсякденного використання в місті, подорожей та активного відпочинку на природі. Ніж забезпечує рівний різ, має комфортну ергономіку та пропонує зручне носіння завдяки сталевій кліпсі.
Уявіть ситуацію: ви йдете на пікнік з друзями і вам потрібно нарізати свіжі овочі для салату. Ніж SRM 9211-GJ стане вашим ідеальним помічником, адже його тонкий кінчик і гостре лезо легко впораються з будь-яким завданням. Або ви в поході і потрібно швидко відкрити упаковку з їжею — просто дістаньте ніж, і завдяки зручному механізму відкриття, він буде готовий до роботи за лічені секунди.
Придбаваючи ніж SRM 9211-GJ, ви отримуєте не просто інструмент, а надійного супутника, який допоможе вам у будь-яких ситуаціях. Ця модель об'єднує якість, зручність і стиль, що робить її відмінним вибором для кожного.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SRM |
| Колір | Помаранчевий |
| Стан | Новий |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Ножі |
| Загальна довжина | 211.6 мм |
| Твердість клинка | 57-59 HRC |
| Товщина клинка | 3.1 мм |
| Довжина клинка | 90.6 мм |
| Тип замка | Crossbar Lock |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип заточення | прямий |
| Марка сталі | 8Cr13MоV |
| Форма клинка | clip-point |
| Тип товару | Ножі |
| Тип ножа | кишеньковий, туристичний |
| Колір рукоятки | помаранчевий |
| Тип ножа | складаний |
| Довжина рукояті | 111 мм |