









2 010 ₴
Ніж SRM 239X-GB з повністю складним лезом призначений для полювання та активного різання різних щільних матеріалів. Він відмінно підходить для роботи в рукавичках і також може бути використаний в тактичних цілях, завдяки своєму міцному та надійному лезу, що робить його вірним помічником в будь-яких обставинах.
Ніж SRM 239X-GB буде корисний не лише в полювальних умовах, але й у повсякденному житті. Уявіть, як він полегшить нарізку продуктів на пікніку або розпакування спорядження. У несподіваних ситуаціях ви зможете швидко відчути впевненість, знаючи про надійність механізму замка.
Придбавши ніж SRM 239X-GB, ви отримуєте не просто інструмент, а надійного супутника, готового допомогти в найрізноманітніших ситуаціях. Замовляйте прямо зараз у нашому інтернет-магазині з швидкою доставкою та за вигідною ціною!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SRM |
| Матеріал рукоятки | G10 |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Ножі |
| Загальна довжина | 212 мм |
| Твердість клинка | 57-59 HRC |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Довжина клинка | 92 мм |
| Тип замка | Crossbar Lock |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип заточення | прямий |
| Марка сталі | 14C28N |
| Форма клинка | drop-point |
| Тип товару | Ножі |
| Тип ножа | кишеньковий, туристичний |
| Колір рукоятки | чорний |
| Тип ножа | складаний |
| Довжина рукояті | 120 мм |