







810 ₴
Складний ніж SRM Retriever 9201-PL — ваш надійний супутник для повсякденного використання як в міських умовах, так і на природі. Завдяки універсальному дизайну та високоякісним матеріалам він забезпечує зручність і надійність у різних ситуаціях.
Складний ніж SRM Retriever 9201-PL відмінно підійде для походів на природу, де вам може знадобитися готувати їжу або відкривати упаковки. З його унікальною формою леза та зручною рукояттю ви легко впораєтеся з будь-якими завданнями, не відчуваючи дискомфорту. Або в повсякденних справах, коли ніж допоможе вам відкрити упаковки або виконати дрібні домашні роботи.
Переваги SRM Retriever 9201-PL очевидні: зручність у використанні, безпека, надійність і стильний дизайн. Ви можете замовити цей ніж в нашому інтернет-магазині з швидкою доставкою прямо до вашого дому, і вже скоро стати власником цього якісного інструмента.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SRM |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Матеріал рукоятки | FRN |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Ножі |
| Загальна довжина | 205.5 мм |
| Твердість клинка | 57-59 HRC |
| Товщина клинка | 3.1 мм |
| Довжина клинка | 90 мм |
| Тип замка | Crossbar Lock |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип заточення | прямий |
| Марка сталі | 8Cr13MоV |
| Форма клинка | clip-point |
| Тип товару | Ножі |
| Тип ножа | кишеньковий, туристичний |
| Колір рукоятки | синій |
| Тип ножа | складаний |
| Довжина рукояті | 115.5 мм |