




3 384 ₴
Годинники з дистанційним пультом управління Technoline WS8026 Black забезпечують високу точність і комфорт в використанні. Ці настінні годинники прекрасно підійдуть як для дому, так і для офісу, завдяки зручному управлінню всіма функціями за допомогою пульта. Вони освіжають будь-який інтер'єр, поєднуючи сучасний дизайн і функціональність.
Уявіть собі ранок, коли годинник Technoline WS8026 Black спрацьовує в призначений час, розбудивши вас м'яким сигналом будильника. Завдяки пульту управління ви можете легко вимкнути його, не встаючи з ліжка. А якщо ви готуєте вечерю і хочете встановити таймер, ви зможете зробити це, не підходячи до годинників.
Настінні годинники Technoline WS8026 Black – це ідеальний вибір для всіх, хто цінує точність, зручність і сучасні технології. Переконайтеся в їх надійності, прочитавши позитивні відгуки клієнтів, які вже насолоджуються їх функціональністю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Technoline |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.190 |
| Вага в пакованні, кг. | 0.220 |
| Різновид циферблата | Арабські цифри |
| Гарантійний термін, міс | 12 |
| Гарантія | 12 мес. |
| Індикація | Дата, День тижня, Місяць, Минуті, Секунди, Температура, Годинник |
| Комплект постачання | Годинник; Пульт дистанційного керування з батарейкою; Батарейки ААА (R03) 1.5V х 3 шт; Інструкція українською мовою; |
| Механізм | Електронний |
| Призначення | У вітальню кухню | В офіс | У спальню | Універсальні |
| Розміри | 223 х 148 х 17 мм |
| Розміри в пакованні | 235 х 160 х 34 мм |
| Розміри циферблата | 193 x 109 мм |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Годинник настінний | Чотини настільний |
| Тип циферблата | Електронний |
| Точність ходу | +/- 1 сек в 1 млн років |
| Форма корпусу | Прямокутна |
| Формат часу | 12/24 год |
| Функції | Будильник, Календар, Таймер, Термометр, Годинник |
| Колір | Чорний |
| Колір циферблата | Монохромний |
| Штрихкод | 4029665080260 |