
699 ₴
Skylotec OBX SG — легкий овальний карабін із алюмінієвого сплаву, гарячого кування, із замком Screwgate, призначений для використання з широкими пристроями. Ідеально підходить для підключення блоків, спускових та рятувальних пристроїв, альпіністського обладнання та мотузок.
Карабін Skylotec OBX SG чудово підходить для альпіністів, рятувальників та всіх, хто займається активним відпочинком. Його можна використовувати в поєднанні з блоками, спусковими пристроями та мотузками, забезпечуючи надійність і безпеку в будь-яких умовах.
Skylotec OBX SG виділяється своєю якістю та надійністю, що підтверджується численними відгуками задоволених користувачів. Цей карабін стане незамінним помічником у вашому арсеналі альпіністського обладнання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Skylotec |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 80 |
| Матеріал виготовлення | алюмінієвий сплав |
| Навантаження по поперечній осі, kN | 10 |
| Навантаження по поздовжній осі, kN | 24 |
| Навантаження з відкритою клямкою, kN | 7 |
| Призначення | Для промальпа |
| Сертифікати | EN 362:2004/B, EN 12275:2013/B, UIAA |
| Країна реєстрації бренда | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Тип застібки | Screwgate |
| Тип фіксації | Нарізна муфта |
| Форма | Овальні |
| Ширина розкриття, мм | 22 |