
6 477 ₴
Directalpine Sakura Tech Lady 1.0 — це ідеальна жіноча спортивна кофта, створена для підвищення теплового комфорту. Виготовлена з високоякісного матеріалу Polartec, ця кофта поєднує в собі інноваційні технології та елегантний дизайн. Гібридна конструкція забезпечує відмінні теплоізоляційні властивості та відведення вологи, що робить її незамінним елементом гардеробу для активних жінок.
Уявіть собі, як ви насолоджуєтеся активним відпочинком на свіжому повітрі в прохолодний день, одягнена в кофту Directalpine Sakura Tech Lady 1.0. Вона відмінно підходить як для другого шару під час походів, так і для велопрогулянок. Завдяки її продуманому дизайну та високоякісним матеріалам, ви завжди будете почуватися комфортно та стильно.
Кофта Directalpine Sakura Tech Lady 1.0 ідеально підійде для активних жінок, які цінують якість і комфорт. Не упустіть можливість купити її в нашому інтернет-магазині з швидкою доставкою та відмінними відгуками від покупців!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Directalpine |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид виробу | Кофта |
| Застібка | Блискавка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Капюшон | Да |
| Код товару | 304083ALP |
| Кількість кишень | 2 |
| Матеріал вставок | 94% перероблений поліестер + 6% поліуретан (еластан) POLARTEC® Power Grid® |
| Матеріал виготовлення | 57% перероблений поліестер + 33% поліамід (нейлон) + 10% поліуретан (спендекс) POLARTEC® Power Stretch® Pro |
| Стать | Жіночий |
| Розмір | L |
| Розмір Розмір Розмірна сітка Directalpine | L |
| Країна реєстрації бренда | Чехия |
| Країна-виробник товару | Чехия |
| Усереднена вага, г | 337 |
| Колір | palisander/coral |